Halloween ve škole

31.10.22

Strašidla, čarodějové, duchové i různé tajuplné bytosti dnes usedly do školních lavic. Děti z nižšího stupně soutěžily o nejkrásnější výzdobu a že se bylo na co koukat. Dýně, obrázky, pavučiny, ale i bubáci vyzdobili chodby a třídy. Žáci vyššího stupně soutěžili o nejkrásnější kostým. Samozřejmě, žádná soutěž není jen tak a ty nejvíce věrohodná strašidla byla vedením školy obdařena pergamenem se stopkou na jednu písemku. Akce Halloween byla jedna z těch krásně barevných, zábavných a vydařených, děti i učitelé se do svých rolí vžili opravdu věrohodně a vytvořili tak kouzelnou atmosféru. Těšíme se na příště, byli jste skvělí!
Krásný Halloween přeji žáci a zaměstnanci Základní školy Edvarda Beneše v Opavě.

Všechny fotografie naleznete ZDE.