Republikové finále v Atletickém čtyřboji

16.10.22

Ve čtvrtek 13. 10. 2022 se na Tyršově stadionu za účasti primátora Opavy konalo republikové finále v Atletickém čtyřboji. Soutěže se na pozvání zúčastnilo i družstvo dívek ve složení Veronika Mertensová, Valerie Mošová, Ester Pačkova, Bára Olšinová a Viktorie Lindovská. Soutěžilo se v disciplínách: běh na 60 a 800 m., skok vysoký a daleký, hod míčkem a vrh koulí. Naše děvčata předvedla to nejlepší a v obrovské konkurenci se rozhodně neztratila. Děkujeme za reprezentaci školy.