Přespolní běh 2022

26.09.22

Dne 22. 9. 2022 se na Stříbrném jezeře v Opavě konal tradiční závod v přespolním běhu.

V kategorii 4. a 5. tříd nás reprezentovalo družstvo chlapců ve složení Oliver Langa, David Ciminga, Beno Thiemel, Vojtěch Dorisiňski, Jaroslav Sodomka a Šimon Výrobčík, kteří obsadili parádní 2. místo. Oliver zabojoval i v soutěži jednotlivců, kde získal stříbrnou medaili.

Tým děvčat ve složení Ema Přibylová, Gréta Halfarová, Nora Svobodová, Lucie Coganová, Alexandra Steinová a Laura Špillerová obsadily 4. místo. V soutěži jednotlivců se na 8. příčku probojovala Ema Přibylová. Dařilo se také družstvu chlapců 6. a 7. ročníku ve složení Kryštof Hrbáč, Marek Gebauer, Robin Moša, David Vrobel, Adam Benda a Daniel Němec. Kluci se umístili na krásném 2. místě.

Medailistům blahopřejeme a všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy. Byli jste skvělí!