Noc vědců 2022!

14.09.22

Milí školáci, Školní klub Vás srdečně zveme na již tradiční setkání zájemců všech věkových kategorií s vědou a vědci! Těšit se můžete na večer plný zajímavých akcí spojených jednotným tématem VŠEMI SMYSLY.

Kdy? 30. 9. 2022
Kde? Slezská univerzita v Opavě

Co Vás čeká? Již po čtvrté se vypravíte probádat území Slezské univerzity, dozvíte se, že vnímání robotů se od toho našeho liší. Zjistíte, k čemu jsou nám infra senzory, GPS lokátory 🧭, gyroskop, jak se robot orientuje pomocí kamery a k čemu lze využít mikrofon, termokameru a mnoho dalšího. Nejen o tom je interaktivní ukázka robotů a dronů v laboratořích robotiky Ústavu informatiky Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě. Koho už roboti přestanou bavit, může se podívat do sekce filmové techniky, práce ve zvukové a střihové laboratoři nebo na výstavu solarografů. Bádání společně zakončíme na matematické fakultě s pokusy studentů Mendlova gymnázia Opava.

Oslovil Tě program? Pokud ANO, informace s návratkou si můžeš vyzvednou ve školním klubu od 19. září 2022!

Těšíme se na Tebe!

 

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....