Třídní schůzky – 6. 9. 2022

04.09.22

Vážení rodiče,
v úterý 6. září 2022 se uskuteční třídní schůzky.
Od 16:00 pro rodiče žáků 1. – 5. ročníku.
Od 16:30 pro rodiče žáků 6. – 9. ročníku s výjimkou 5.A. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Třídní učitelé Vás seznámí s organizací letošního školního roku, s plánem akcí, nabídkou kroužků a zodpoví všechny Vaše dotazy.

Podobné příspěvky

Veletrh povolání Opava 5. 10. – 6. 10. 2022

Veletrh povolání Opava 5. 10. – 6. 10. 2022

Ve víceúčelové hale začal Veletrh povolání – přehlídka místních firem a téměř všech středních škol z Opavska a okolí. Proto jsme se s žáky devátých tříd vypravili na „výzvědy“. Volba správné školy je klíčovým okamžikem v životě, a proto si zaslouží dostatek času a...

ZŠ E. Beneše vítězem v ZOO Ostrava

ZŠ E. Beneše vítězem v ZOO Ostrava

V pátek 30. září zamířil tým 5.C opět do ZOO Ostrava. V přírodovědné soutěži na téma "Duchové Madagaskaru a jejich domov" prokazovali žáci nabyté znalosti a dovednosti. Na venkovních stanovištích hledali ve slovních přesmyčkách názvy rostlin a zvířat, zahráli si na...

Zrušení drakiády

Zrušení drakiády

Vážení rodiče, z důvodu neustávajícího deště se dnešní drakiáda ruší. Školní družina jede beze změn s kroužky, na které jste zvyklí. Děkujeme za pochopení.