Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 

01.09.22

Dnes se konalo slavnostní zahájení školního roku. Paní ředitelka přivítala jak stávající, tak nové žáky a popřála jim krásný, klidný a úspěšný čas v roli školáka. Procházka atriem, potlesk a setkání s paní učitelkou…to bylo první září na naší škole. Těšili jsme se na Vás. Mnoho úspěchu v novém školním roce přeje vedení a pedagogický sbor Základní školy Opava, Edvarda Beneše.

Všechny fotografie naleznete ZDE. 

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...