Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 

01.09.22

Dnes se konalo slavnostní zahájení školního roku. Paní ředitelka přivítala jak stávající, tak nové žáky a popřála jim krásný, klidný a úspěšný čas v roli školáka. Procházka atriem, potlesk a setkání s paní učitelkou…to bylo první září na naší škole. Těšili jsme se na Vás. Mnoho úspěchu v novém školním roce přeje vedení a pedagogický sbor Základní školy Opava, Edvarda Beneše.

Všechny fotografie naleznete ZDE. 

Podobné příspěvky

Veletrh povolání Opava 5. 10. – 6. 10. 2022

Veletrh povolání Opava 5. 10. – 6. 10. 2022

Ve víceúčelové hale začal Veletrh povolání – přehlídka místních firem a téměř všech středních škol z Opavska a okolí. Proto jsme se s žáky devátých tříd vypravili na „výzvědy“. Volba správné školy je klíčovým okamžikem v životě, a proto si zaslouží dostatek času a...

ZŠ E. Beneše vítězem v ZOO Ostrava

ZŠ E. Beneše vítězem v ZOO Ostrava

V pátek 30. září zamířil tým 5.C opět do ZOO Ostrava. V přírodovědné soutěži na téma "Duchové Madagaskaru a jejich domov" prokazovali žáci nabyté znalosti a dovednosti. Na venkovních stanovištích hledali ve slovních přesmyčkách názvy rostlin a zvířat, zahráli si na...

Zrušení drakiády

Zrušení drakiády

Vážení rodiče, z důvodu neustávajícího deště se dnešní drakiáda ruší. Školní družina jede beze změn s kroužky, na které jste zvyklí. Děkujeme za pochopení.