Branný den – 24. 6. 2022

25.06.22

V pátek 24. 6. 2022 se konal Branný den ve spolupráci se Střediskem volného času Opava. Pro naše žáky byla připravena stanoviště, kde si vyzkoušeli svou obratnost, rychlost nebo spolupráci v týmu. Závod byl odstartován u splavu v Žimrovicích a žáky provedl Mariánskými loukami s výhledem na Státní zámek Hradec nad Moravicí. Co naše družstva čekalo? Krátký sprint, veslování, topografie – práce s mapou a buzolou, zdravověda, střelba ze vzduchovky, hod granátem, opět běh a závěrečná pasáž patřila rovnováze. Žáci měli za úkol přejít řeku přes žebřík a po laně. Většině se to povedlo na výbornou a komu ne, čekalo ho příjemné osvěžení v řece Moravici.

3. místo: Byli jsme 4

ABSOLUTNÍ VÍTĚZI: Ondřej Ciminga, Marek Harasim, Ondřej Václavek, Adam Richter, Nikolas Vrťo a Filip Barč. Gratulujeme!

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...