Projekt “V pohodě ve škole i na ledě” ve 4.C

20.06.22
V průběhu celého školního roku probíhal v naší třídě projekt zaměřený na dobré vztahy mezi dětmi.
Hned na podzim, abychom se lépe poznali, jsme se vydali na dvoudenní výlet, kde jsme hráli spoustu her a zkrátka trávili čas SPOLU. Pak k nám do školy docházely odbornice, se kterými jsme si povídali o mezilidských vztazích. Před koncem hokejové sezóny jsme také podpořili naše spolužáky v přátelském zápase.
A výsledek? Dostavil se…společné zážitky jsou vždy to, co sbližuje a utužuje přátelství.

Branný den – 24. 6. 2022

V pátek 24. 6. 2022 se konal Branný den ve spolupráci se Střediskem volného času Opava. Pro naše žáky byla připravena stanoviště, kde si vyzkoušeli svou obratnost, rychlost nebo spolupráci v týmu. Závod byl odstartován u splavu v Žimrovicích a žáky provedl Mariánskými...