Den rodiny – pozvánka

17.05.22

Školní družina při Základní škole Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na akci Den rodiny s podtitulem “co všechno dokážeme”.

  • Kdy? 19. 5. 2022
  • Kde? Spojovací chodba ZŠ E. Beneše.
  • V kolik hodin? Od 16:00 – 18:00.

Co Vás čeká?
Ze sportovních disciplín gymnastika, fotbal, míčové hry a trampolíny. Pokud Vás neláká sport, přijdou si na své i milovníci recitace, muzikálu, hry na kytaru, paličkování, keramiky, lega nebo deskových her.
Těšíme se na Vás!

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...