Den rodiny – pozvánka

17.05.22

Školní družina při Základní škole Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na akci Den rodiny s podtitulem “co všechno dokážeme”.

  • Kdy? 19. 5. 2022
  • Kde? Spojovací chodba ZŠ E. Beneše.
  • V kolik hodin? Od 16:00 – 18:00.

Co Vás čeká?
Ze sportovních disciplín gymnastika, fotbal, míčové hry a trampolíny. Pokud Vás neláká sport, přijdou si na své i milovníci recitace, muzikálu, hry na kytaru, paličkování, keramiky, lega nebo deskových her.
Těšíme se na Vás!

Podobné příspěvky

Mikuláš na ZŠ Edvarda Beneše

Mikuláš na ZŠ Edvarda Beneše

Dnes u nás chodil Mikuláš. Žáci 9. ročníku se s hrdostí zhostili role čertů i andělů a náramně jim to slušelo. Jedna skupina zavítala do MŠ Edvarda Beneše a ta druhá na nižší stupeň, kde je čekaly děti v kostýmech. Bylo pak těžké rozeznat, který pekelník je ten...

Vánoční dílny a návštěva předškoláků

Vánoční dílny a návštěva předškoláků

Blíží se druhá adventní neděle a naši žáci společně s učiteli využili páteční den k vánočnímu tvoření. Výroba překrásných adventních věnců, perníčků, sněhuláků svícnů, vánočních lízátek nebo zdobení sklenic se sušenkami. To vše jsme dnes zvládli. Tentýž den se u nás...

ČEPS cup kategorie chlapců 4. a 5. tříd – 1. místo 

ČEPS cup kategorie chlapců 4. a 5. tříd – 1. místo 

Soutěž ČEPS cup pořádá český florbalový svaz, kdy se projektu účastní přes 1200 škol z celé České republiky. Ve středu 30. listopadu se na ZŠ Otická uskutečnilo okresní kolo, kde soutěžilo 8 týmů ve skupinách A a B. Naši kluci v soutěži dominovali, když ve skupině B...