Den rodiny – pozvánka

17.05.22

Školní družina při Základní škole Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na akci Den rodiny s podtitulem “co všechno dokážeme”.

  • Kdy? 19. 5. 2022
  • Kde? Spojovací chodba ZŠ E. Beneše.
  • V kolik hodin? Od 16:00 – 18:00.

Co Vás čeká?
Ze sportovních disciplín gymnastika, fotbal, míčové hry a trampolíny. Pokud Vás neláká sport, přijdou si na své i milovníci recitace, muzikálu, hry na kytaru, paličkování, keramiky, lega nebo deskových her.
Těšíme se na Vás!

Podobné příspěvky

Branný den – 24. 6. 2022

Branný den – 24. 6. 2022

V pátek 24. 6. 2022 se konal Branný den ve spolupráci se Střediskem volného času Opava. Pro naše žáky byla připravena stanoviště, kde si vyzkoušeli svou obratnost, rychlost nebo spolupráci v týmu. Závod byl odstartován u splavu v Žimrovicích a žáky provedl Mariánskými...

Projekt “V pohodě ve škole i na ledě” ve 4.C

Projekt “V pohodě ve škole i na ledě” ve 4.C

V průběhu celého školního roku probíhal v naší třídě projekt zaměřený na dobré vztahy mezi dětmi. Hned na podzim, abychom se lépe poznali, jsme se vydali na dvoudenní výlet, kde jsme hráli spoustu her a zkrátka trávili čas SPOLU. Pak k nám do školy docházely...