Den rodiny – pozvánka

17.05.22

Školní družina při Základní škole Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na akci Den rodiny s podtitulem “co všechno dokážeme”.

  • Kdy? 19. 5. 2022
  • Kde? Spojovací chodba ZŠ E. Beneše.
  • V kolik hodin? Od 16:00 – 18:00.

Co Vás čeká?
Ze sportovních disciplín gymnastika, fotbal, míčové hry a trampolíny. Pokud Vás neláká sport, přijdou si na své i milovníci recitace, muzikálu, hry na kytaru, paličkování, keramiky, lega nebo deskových her.
Těšíme se na Vás!

Podobné příspěvky

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na informační schůzku, která se uskuteční v úterý 13. 6. v 16:00 v prostorách tělocvičny. Těší se na Vás paní ředitelka, budoucí třídní učitelky prvních tříd, speciální pedagožka a vedoucí...

Odpoledne v pohybu

Odpoledne v pohybu

Druhý ročník akce SRPDŠ Odpoledne v pohybu se uskutečnil u příležitosti Dne dětí v pátek 2. června 2023. Žáci 2. stupně měli možnost po vyučování využít připravené sportoviště na školní zahradě a v tělocvičnách. Hrál se zejména florbal, kopaná, softbal, badminton a...

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitel/učitelka matematiky a informatiky. úvazek 40 hod./týden (22 hod. přímé pracovní činnosti) platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění nástup dohodou Požadavky:...