Lyžařský kurz žáků 8. ročníku

24.03.22

V neděli 13.3. se naši osmáci vydali do Jeseníků, kde se ubytovali těsně pod vrcholem Pradědu na chatě Barborka. Hned odpoledne se rozdělili do lyžařských a snowboardových družstev a pod vedením zkušených instruktorů začali zdokonalovat své sjezdařské dovednosti. Během krásných slunečných dnů přišly na řadu i běžky a večerní atmosféru pak zpestřovaly společenské hry. Navštívila je i horská služba, která svým zajímavým a poučným povídáním radila dětem, jak se zachovat v horách i v případě nebezpečí, jako je třeba lavina.
Uběhlo to jako voda a v pátek 18.3. už všichni zamávali pohádkovému zimnímu království a zamířili domů, užívat si prvních jarních dní.

Všechny fotografie naleznete ZDE.