Lyžařský výcvik 4. a 5. ročníku

19.02.22

PONDĚLÍ: Žáci 4. a 5. ročníku odjeli v neděli na očekávaný lyžařský výcvik. A kam že se tentokrát naši lyžaři vydali? Čekaly je Jeseníky, hotel Neptun, Malá Morávka, kde tráví čas v momentu, kdy nejsou na svahu. Děti si užily procházku na Kopřivnou, byly rozřazeny do družstev, užily si lyžování a krásné počasí! Večer je čekaly valentýnské hry.

ÚTERÝ: Naši lyžaři byli již druhý den na svahu. Hned ráno je čekala výborná snídaně, aby doplnili energii. Lyžařský den začal pravou sportovní rozcvičkou a poté už se vyrazili na kopec. A jak to dětem šlo? No přeci parádně, jelikož mají ty nejlepší lektory.

STŘEDA: Středeční den vyšel na 1*, jelikož od rána svítilo slunce. Posilnění výbornou snídaní a obědem lyžují žáci jako dospěláci. Lyže, kombinéza a úsměvy na tváři…. to je lyžák ZŠ Edvarda Beneše!

ČTVRTEK: Ve čtvrtek děti čekal odpočinkový den. Navštívila je paní ředitelka, která si s dětmi popovídala o zkušenostech na svahu a všem popřála spoustu zimních úspěchů. Venku foukalo, a tak žáci soutěžili v maskách. A jaké bylo téma? No přeci lyžař a snowboarďák!  Po soutěžích je čekalo domácí kino.

PÁTEK: Lyžařský výcvik – den pátý a odjezd domů. Naše lyžaře čekal závěrečný sjezd na svahu. Počasí se vyjasnilo a nic tak nebránilo překrásnému závěru výcviku. Mnohokrát děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.