Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

11.02.22

Aktivity programu jsou financovány z Nástroje pro oživení a odolnost EU. Program navazuje na  „Národní plán doučování“,  který byl realizován v září až prosinci 2021. Žáci jsou ve dvaceti skupinách doučováni z českého jazyka, matematiky a anglického jazyka. Výběr proběhl na základě screeningového  šetření  na začátku školního roku 2021/2022. Cílem je podpora žáků při  zvládnutí učiva a také osvojení návyku samostatného studia a pravidelné přípravy. U žáků 9. ročníku je program  zaměřen na přípravu na přijímací zkoušky.

Podobné příspěvky

Den rodiny – pozvánka

Den rodiny – pozvánka

Školní družina při Základní škole Edvarda Beneše v Opavě Vás zve na akci Den rodiny s podtitulem "co všechno dokážeme". Kdy? 19. 5. 2022 Kde? Spojovací chodba ZŠ E. Beneše. V kolik hodin? Od 16:00 - 18:00. Co Vás čeká? Ze sportovních disciplín gymnastika, fotbal,...

Odpoledne v pohybu (13.5.2022)

Odpoledne v pohybu (13.5.2022)

SRPDŠ při ZŠ Edvarda Beneše v Opavě uspořádalo 13. 5. 2022 "Odpoledne v pohybu", které se neslo v duchu sportovních disciplín. V areálu školy si rodiče a žáci mohli vyzkoušet basketbal, softball, badminton, lakros a další doprovodné aktivity. Jelikož jsme letos...

Mladý zahrádkář a Floristika 2022 

Mladý zahrádkář a Floristika 2022 

Zajímavou zkušenost za sebou mají žáci 4. a 9. ročníku. Zúčastnili se soutěží, které proběhly v prostorách Masarykovy střední školy zemědělské v Opavě. V kategorii mladších žáků nás poprvé a s velkým nadšením reprezentovali mladí zahrádkáři ze 4. B, a to Alexandra...