Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

11.02.22

Aktivity programu jsou financovány z Nástroje pro oživení a odolnost EU. Program navazuje na  „Národní plán doučování“,  který byl realizován v září až prosinci 2021. Žáci jsou ve dvaceti skupinách doučováni z českého jazyka, matematiky a anglického jazyka. Výběr proběhl na základě screeningového  šetření  na začátku školního roku 2021/2022. Cílem je podpora žáků při  zvládnutí učiva a také osvojení návyku samostatného studia a pravidelné přípravy. U žáků 9. ročníku je program  zaměřen na přípravu na přijímací zkoušky.

Podobné příspěvky

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Sportovní dopoledne pro předškoláky 

Dnes se konalo třetí dopoledne pro předškoláky. Na naši základní školu dorazily děti z MŠ Šrámkova. Co je čekalo? Různé sportovní aktivity, hry a soutěže pod vedením zkušených tělocvikářů. Ať vás sport baví. Více fotografií naleznete na sociálních sítích...

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní speciální pedagog/pedagožka. Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem...

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka

Ředitelka Základní školy Edvarda Beneše v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici školní psycholog/psycholožka.  Termín nástupu: 1. 9. 2023 Platový tarif: 12. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění Požadavky: dosažené vzdělání v souladu se zákonem č....