Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

11.02.22

Aktivity programu jsou financovány z Nástroje pro oživení a odolnost EU. Program navazuje na  „Národní plán doučování“,  který byl realizován v září až prosinci 2021. Žáci jsou ve dvaceti skupinách doučováni z českého jazyka, matematiky a anglického jazyka. Výběr proběhl na základě screeningového  šetření  na začátku školního roku 2021/2022. Cílem je podpora žáků při  zvládnutí učiva a také osvojení návyku samostatného studia a pravidelné přípravy. U žáků 9. ročníku je program  zaměřen na přípravu na přijímací zkoušky.

Podobné příspěvky

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vychovatel/ka školní družiny

Ředitelka Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2 vyhlašuje výběrové řízení na pozici vychovatele ve školní družině na částečný úvazek. Pracovní náplň: výchovně vzdělávací činnost dle ŠVP Nástup: od 1. 9. 2024 Životopis zasílejte na email: info@zsedvardabenese.cz....

5.A má nejlepší házenkáře

5.A má nejlepší házenkáře

V průběhu celého školního roku se naši páťáci pravidelně účastnili turnajů Školní ligy v házené. Poslední čtvrté kolo zápasů vyhráli a pod profi vedením paní učitelky Pavlíkové se stali absolutními vítězi ligy!

Okrskové kolo v minikopané 

Okrskové kolo v minikopané 

Dne 19. 4. 2024 se uskutečnilo okrskové kolo v minikopané žáků 8. a 9. tříd. Naši chlapci uspěli, kvalifikační skupinu vyhráli a postoupili do okresního finále, kde se utkalo osm týmu. Kluci bojovali o třetí místo, ale bohužel soupeř využil své brankové příležitosti...