Den profesí a vánoční dílny 2021

21.12.21

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální zručnost a naši sedmáci si tak vyrobili překrásné adventní věnce, které zdobily jejich třídy.

Všechny fotografie naleznete na sociálních sítích školy. 

 

Podobné příspěvky

Vánoční dílny na nižším stupni

Vánoční dílny na nižším stupni

Dnes je 17.12. a našim žákům právě začaly vánoční prázdniny. Poslední den školy v roce 2021 si bylo třeba náležitě užít. Děti si společně se svými učiteli vytvořily krásný, barevný a vůní skořice provoněný adventní den. Žáci malovali, zpívali, tvořili, pekli a dávali...