Mikuláš 2021

03.12.21

Mikuláš na Základní škole Edvarda Beneše v Opavě

Žáci 9. ročníku se dnes proměnili v Mikuláše, čerty i anděly. S knihou hříchů obcházeli nazdobené třídy nižšího stupně, kde krom sladkostí rozdali čerti i pár brambor a kousků uhlí. Děti se na jejich příchod připravovaly, malovaly obrázky, zpívaly, vyráběly ozdoby nebo se učily básničky.

Mikulášská nadílka v MŠ Edvarda Beneše

Mikuláš, čert i andělé se dnes vypravili do Mateřské školky Edvarda Beneše.Děti netrpělivě čekaly na jejich příchod a čas si krátily zpíváním vánočních písniček. Některé se ale bály, protože během roku zlobily, jiné se těšily na lízátka, která s sebou andělé přinesli. Nikdo nakonec neskončil v pekle a krom sladké odměny si předškoláci odnesli i kouzelné zážitky.

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.