Týden jazyků a zvyků ve školní družině

29.11.21

Minulý týden se školní družina ponořila do poznávání jiných zemí. Děti se vydaly do Japonska, Kanady, Ruska, Rakouska, Itálie a Anglie. Celý týden se nesl v národních tradicích, jak těch během roku, tak i těch vánočních a novoročních. V pátek se konala cesta kolem světa. Žáci navštívili další země a vyzkoušeli si jejich zvyky… A jaké to byly? Rozkládání matrjošek, azbuka, kreslení novoročních pohlednic a vlajek. Všichni si barevný týden moc užili!
Všechny fotografie naleznete ZDE.
#jsmezsebeneseopava