Svatba v 2.A

26.11.21

Dnes se v 2.A konala veliká slavnost. V rámci prvouky si děti povídaly o rodinných oslavách a svatbě. Aby učení nebylo jen tak ledajaké, rozhodl se Šimonek a Sabinka před zraky třídy vzít. Co je čekalo? No přeci vše, co se na svatbě dělá… Strojení nevěsty, svatební šaty, družičky, dva svědkové, oddací listy i oddávající. Šimonek Sabince navlékl prstýnek, společně rozkrojili dort a pustili se do oslav. Žáci si v rámci projektového dne zopakovali svatební tradice (hod květinou, kvíz, rozbíjení talíře i první novomanželský tanec).
Malým svatebčanům přejeme všechno nejlepší!
Všechny fotografie naleznete ZDE.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...