Slavnostní předávání slabikářů

26.11.21

Dnešní den se stal významným pro naše prvňáčky. Žáci 1.A byli pasováni na čtenáře. Slavnostního aktu se ujala třídní paní učitelka, která všem dětem popřála, aby je čtení bavilo a aby v knihách našli potěšení i spoustu nových a zajímavých informací. Nežli každý školák obdržel svůj první slabikář, čekalo ho pár úkolů. Každé dítě dostalo knihu jako symbol toho, že už pozná písmenka i slabiky a že je připraveno na kouzelnou dráhu žáka základní školy.
Všem prvňáčkům gratulujeme!
Všechny fotografie naleznete ZDE.