Adaptační kurz 4. A a 4. B

21.10.21

Z pondělí na úterý 18. – 19. 10. se třída 4.A vydala na společný výlet do areálu Bílé holubice v Mokřinkách. Při procházce v lese postavili domečky pro zvířátka a navštívili Raabovu štolu. Navzájem se zachraňovali ve hře “Upír” a vyzkoušeli si, jaké to je, když je někdo slepý a spoléhá na pomoc toho druhého. Moc si to všichni užili a už se těší na příště.

Ve středu a čtvrtek 20. – 21. 10. se konal adaptační kurz třídy 4.C. Počasí nám přálo, a proto jsme se vydali na průzkum okolí Bílé holubice. Zahráli jsme spoustu her a večer se i vydali na stezku odvahy. Ubytování i strava byly taky na jedničku. Všichni si společně strávený čas moc užili.

Všechny fotografie naleznete ZDE.