Opavan Race – 1. místo mezi školami!

10.09.21
Žáci 6. – 9. ročníku se dnes zúčastnili překážkového závodu OPAVAN RACE. V celkovém souboji škol se umístila Základní škola Edvarda Beneše na krásném prvním místě! V kategorii jednotlivec získal zlatou medaili Filip Mačák z 9. A, stříbrnou Lukáš Kuřitka z téhož ročníku. Školu dále reprezentovali Neiry Tess Novák z 6. B, Ester Pačková a Valerie Mošová ze 7. A, René Michalík ze 7. B, Jan Venclík z 8. B a Jenifer Kleinová z 9. B.
Žáky přišla podpořit paní ředitelka, Mgr. Simona Horáková, která jim jménem školy pogratulovala k obrovskému úspěchu!
Všechny fotografie naleznete ZDE.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...