Mít kam jít a najít pohodlí… Školní klub Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2!

26.08.21

Kde? V našem školním klubu!

Kdy? Od středečního rána, tj. 1. září 2021 do 30. 6. 2022.

Co budeme dělat? Všechno, co nás těší, baví, zajímá a dělá nám radost!

Zájemci si vyzvednou přihlášku osobně ve školním klubu (možnost stáhnout z webových stránek školy, odkaz ZDE). Vyplněnou a podepsanou přihlášku přineste do klubu p. Böhmové. Jednorázový poplatek za zájmové vzdělávání je stanoven ve výši 200,- Kč na celý školní rok. Platba bude provedena přes školní pokladnu do 30. září 2021. Pěkné zbývající prázdninové dny a hodně zdaru v novém školním roce přeje Váš ŠKOLNÍ KLUB!