Slavnostní zakončení školního roku 2020/2021!

30.06.21
Vážení rodiče, milí kolegové a žáci,
dnes proběhlo slavnostní zakončení školního roku 2020/2021!
Deset měsíců uteklo jako voda a ač byl tento rok v mnoha ohledech jiný, dnes jsme tu opět stáli s vysvědčením v rukou. I přesto, že nás na mnoho měsíců oddělila plenta pod hrozbou pandemie, nevzdali jsme to a bojovali skrze moderní technologie dál. Právě dnes Vám byl předán vysněný list papíru, na kterém se dočtete, že naše snažení nebylo zbytečné. Něčeho jsme společně dosáhli. Přejeme Vám krásné, klidné a pokojné prázdniny!
Více fotografií naleznete na sociálních sítích školy.

Pracovní doba sekretariátu školy o prázdninách

Ve dnech od 1. – 16. 7. 2021 je možno navštívit sekretariát od 8:00 do 11:00 hodin, provoz v srpnu bude upřesněn. Návštěvy doporučujeme domluvit telefonicky s paní Grusmanovou, tel.: 553 712 525. Krásné prázdniny!

Sportovní den na Základní škole E. Beneše v Opavě!

Dnes se konal sportovní den pro žáky vyššího stupně. Co nás čekalo? Turnaj ve vybíjené i softballu a spousta dalších aktivit!  Žáci měli k dispozici vodu od společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s., kterou jsme obdrželi jako sponzorský dar. Mnohokrát děkujeme! Více...