Druháci na škole v přírodě!

07.06.21
Žáci druhého ročníku strávili 3 dny na škole v přírodě. Kam se jelo? Do Mokřinek, Jánských koupelí i na Kružberk. Děti vystřídaly různé aktivity od matematického krále, lanového centra, ZOO chovu až po tvorbu vlastního loga. Aby byl program zajímavější, navštívil nás tým profesionálních hasičů z Vítkova.
Děti se rovněž zapojily do projektu Vězeňské služby Opava, která nám poskytla dřevěné předlohy k dozdobení. 🖌️Na závěr obdržel každý žák barevnou medaili a sladkou odměnu!  Jak tři dny plné dobrodružství vypadaly? Mrkněte na fotky!
Více fotografií naleznete na webu školy v sekci FOTOGALERIE – 2. třída.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...