Venkovní posilovna pro všechny! HLASUJTE!

03.06.21

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s žádostí o hlas a podporu pro vybudování nového workoutového hřiště před školou, které mohou využívat Vaše děti nejen během dopolední výuky TV, ale rovněž odpoledne či o víkendu s kamarády.

Co pro to můžete udělat?

Od 1. 6. do 15. 6. (do 12:00) hlasujete na tomto odkazu: https://www.opava-city.cz/cz/napady-k-hlasovani-2021. Sdílejte ho s přáteli a požádejte je o hlas a podporu. Vyhrává projekt, který získá nejvíce hlasů! Hlasování není ničím omezeno.

Nevíte si rady? Klikněte ZDE, dole naleznete větu ve znění „hlasovat můžete zde“. Stačí vyplnit jméno, příjmení a Váš e-mail, kam Vám bude následně zaslána ověřovací zpráva. Po jejim otevření je hlas připočten.

Děkujeme, že pomáháte zlepšit prostředí našim dětem.

Mgr. Simona Horáková, ředitelka školy

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...