Aktuálně – návrat ke klasickému rozvrhu hodin

12.05.21

Vážení rodiče, milí žáci,

od 17. 5. 2021 se ruší povinnost zachovávat homogenitu tříd, tj. dochází k návratu ke klasickému rozvrhu (jazykové nebo sportovní skupiny). Od tohoto data bude obnoven provoz školního klubu a kroužků školní družiny.

Důležité!

Od 17.5. 2021 budou všem strávníkům školní jídelny přihlášeny obědy. Zůstává povinnost testování – žáci prvního stupně 1x/ týden, žáci druhého stupně 2x/ týden. Výuka probíhá za přísným protiepidemických opatření – na vše dohlíží personál základní školy. Všechny informace budou rovněž předmětem třídních schůzek, které se konají dne 13. 5. 2021 prostřednictvím Google Meet (on-line).

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...