Když ponožky cvičí – soutěž v rámci Ponožkového dne

08.04.21
Žáci 5. A se zapojili do soutěže v rámci Ponožkového dne, který organizovala ZŠ a PŠ Slezského odboje, Opava. Veliká gratulace k 2. místu patří Filipovi a Ondrovi Rozsypalovým, dále Sofii Jarolímkové a Ondrovi Harasimovi z 5. A, kteří společně obsadili místo 3. Diplomy a veselé ponožky budou dětem zaslány do školy. Tři vítězná videa s Vámi sdílíme na YouTube kanálu ZŠ E. Beneše Opava! Ke gratulaci se přidává vedení základní školy i celý pedagogický sbor!
Všechna videa naleznete na YouTube kanálu ZŠ E. Beneše Opava.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...