Motivační video pro budoucí školáky – anglické chvilky nejen v matematice

07.04.21

Vážení rodiče,

nyní Vám posíláme poslední motivační video pro Vašeho předškoláčka, které má ukázat naše anglické chvilky nejen v hodinách angličtiny, ale které zařazujeme i do jiných předmětů již od 1. ročníku. Budeme rádi, když se na něj s dětmi podíváte.

Pohodlně se usaďte, ZŠ E. Beneše FILM uvádí nový krátký film!

Veškeré další informace týkající se zápisu do 1. tříd najdete na našich webových stránkách.

Při prezenčním zápisu, na který se můžete rezervovat od 12. 4., je možná také krátká prohlídka našich tříd či můžeme zodpovědět Vaše nejčastější dotazy. Těšíme se na Vás.

#jsmezsebenese

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...