Soutěž ve finanční gramotnosti

23.03.21

Na naší škole proběhla v prosinci 2020 soutěž ve finanční gramotnosti. Zúčastnilo se jí 55 žáků z 9. ročníků.
Mezi nejlepší se zařadili:
Jiří Ryba z 9.B, Natálie Chovancová z 9.A, Viktor Červenka z 9.A, Vojtěch Kavan, Eduard Vizauer a Petr Košárek z 9.C.
Do okresního kola, které proběhlo v únoru 2021 v on-line prostoru, postoupili první tři žáci, a to Natálie Chovancová, Viktor Červenka a Jiří Ryba, kteří za svůj tým obsadil skvělé 3. místo. Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy! Ke gratulaci se přidává vedení školy i celý pedagogický sbor.

DIPLOM JE KE STAŽENÍ ZDE.

#jsmezsebenese