Ponožkový den na ZŠ EDVARDA BENEŠE v Opavě!

21.03.21
Na dnešek připadá Světový den Downova syndromu, ke kterému se přidávají žáci a zaměstnanci Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2! Připojte se k nám a podpořte myšlenku projektu. Všem žákům děkujeme za překrásné fotografie!
JSME ZŠ E. BENEŠE! 

Podobné příspěvky

Nové deskové hry ve školní družině!

Nové deskové hry ve školní družině!

Přichází podzim a s ním i sychravé počasí. Jak lépe využít čas, než dobrými deskovými hrami. Vedení základní školy nakoupilo do družiny osm nových her, které si mezi dětmi ihned našly oblibu. Žáci můžou stavět domy, hrát si na strojvedoucí nebo zkoumat, jak to funguje...

Opavan Race – 1. místo mezi školami!

Opavan Race – 1. místo mezi školami!

Žáci 6. – 9. ročníku se dnes zúčastnili překážkového závodu OPAVAN RACE. V celkovém souboji škol se umístila Základní škola Edvarda Beneše na krásném prvním místě! V kategorii jednotlivec získal zlatou medaili Filip Mačák z 9. A, stříbrnou Lukáš Kuřitka z téhož...