Ponožkový den na ZŠ EDVARDA BENEŠE v Opavě!

21.03.21
Na dnešek připadá Světový den Downova syndromu, ke kterému se přidávají žáci a zaměstnanci Základní školy Opava, Edvarda Beneše 2! Připojte se k nám a podpořte myšlenku projektu. Všem žákům děkujeme za překrásné fotografie!
JSME ZŠ E. BENEŠE! 

Podobné příspěvky

Branný den – 24. 6. 2022

Branný den – 24. 6. 2022

V pátek 24. 6. 2022 se konal Branný den ve spolupráci se Střediskem volného času Opava. Pro naše žáky byla připravena stanoviště, kde si vyzkoušeli svou obratnost, rychlost nebo spolupráci v týmu. Závod byl odstartován u splavu v Žimrovicích a žáky provedl Mariánskými...

Projekt “V pohodě ve škole i na ledě” ve 4.C

Projekt “V pohodě ve škole i na ledě” ve 4.C

V průběhu celého školního roku probíhal v naší třídě projekt zaměřený na dobré vztahy mezi dětmi. Hned na podzim, abychom se lépe poznali, jsme se vydali na dvoudenní výlet, kde jsme hráli spoustu her a zkrátka trávili čas SPOLU. Pak k nám do školy docházely...