Mimořádné opatření Vlády od 25. 2. 2021

23.02.21

Vážení rodiče, milí žáci,
Ministerstvo zdravotnictví České republiky vydalo dle Zákona o ochraně veřejného zdraví MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ, kdy nařizuje všem osobám s účinností od 25. 2. 2021 od 00:00 hod. do odvolání zákaz pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest, jakým je respirátor nebo obdobný prostředek, který má filtrační účinek minimálně 95 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95, ČSN EN 14683 + AC). Toto opatření se vztahuje na všechny vnitřní prostory staveb, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry. Toto opatření se nevztahuje pouze na děti v MŠ, tj. do 7 let věku.
O všech nových informacích Vás budeme průběžně informovat. Děkujeme za pochopení!

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...