Pololetní přání ředitelky školy ??

28.01.21

Vážení rodiče, milé děti,

je za námi pololetí, pár měsíců, které se staly symbolem odolnosti, vytrvalosti a důvěry v schopnost nás všech. Toto období se vepíše do historie jak naší školy, tak rodného města, státu, ale i do vzpomínek a učebnic historie. Budeme to přece jen my, kdo bojoval s neviditelným nepřítelem a ustál všechny nastolené překážky. Každopádně, nedívejme se na uplynulý čas ve zlém, byť ne vždy je to lehké a reálné. Bylo třeba zabrzdit již tak devastující pandemii, a kde jinde začít než právě u nás samotných. Věřím, že mnoho z vás čeká na impuls a radostnou zprávu, že se opět vracíme do lavic. Stejně jako Vy i já stále doufám, že nebude trvat dlouho a my se opět shledáme. Stojíme tady jako škola, instituce, která vzdělává a vychovává, ale rovněž jsme i lidé, kteří vykonávají svou práci srdcem. Odměnou je nám výsledek, úsměv i pocit vlastního naplnění. Jsem přesvědčena, že po této vlně už žádná další nepřijde a pokud ano, budeme na ni připraveni.

Všem dětem přeji vysvědčení, na které budou hrdé. Kdo může říct, že si v útlém věku vyzkoušel samostudium a práci s IT? Je třeba brát věci s nadsázkou. Dovolte mi nyní, abych Vám popřála klidné pololetní prázdniny, radost z vysvědčení a optimismus v další dny. Nic netrvá věčně, proto vyhlížejme naději, je tady s námi. Společně to zvládneme!

Krásný vstup do nového pololetí přeje

Mgr. Simona Horáková