Omezení provozu škol z důvodu prodloužení nouzového stavu 🇨🇿

07.01.21

Vážení rodiče,
dne 7. 1. 2021 rozhodla Vláda České republiky o prodloužení nouzového stavu do 22. 1. 2021. V pondělí 11. 1. 2021 do lavic usednou pouze žáci 1. a 2. ročníků. Je zakázána tělesná a hudební výchova. Žáci i zaměstnanci mají povinnost nosit po celou dobu přítomnosti v prostorách školy roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest. V budově platí přísná hygienická opatření, vstup cizích osob je zakázán s výjimkou nezbytně nutných záležitostí. Žáci 3. – 9. ročníků se vzdělávají distančně dle stávajícího modelu. Jakmile bude k dispozici dokument Ministerstva zdravotnictví, naleznete ho ZDE. Školní družina je v provozu pouze pro žáky 1. a 2. ročníků, školní klub je uzavřen. Stále platí možnost využít sběrnou školu, přihlášku a veškeré informace naleznete po kliknutí ZDE.
O veškerých informacích Vás budeme neprodleně informovat. Stávající model je platný do 22. 1. 2021.
“Společně to zvládneme.”
Mgr. Simona Horáková

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...