Žáci prvních a druhých tříd na Základní škole Edvarda Beneše se po měsíci distanční výuky opět vrátili do lavic. Ve škole platí přísná hygienická opatření, nicméně všechny děti se s radostí vrátily do lavic, kde je přivítaly třídní paní učitelky. Byť jsou jak žáci, tak pedagogové v rouškách, na všech je znát úleva a radost ze vzájemné přítomnosti. Pevně věříme a doufáme, že současná situace pouze upevní vzájemnou propojenost mezi školou, rodiči a dětmi. Jsme opět zpátky! Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie – 1. třída.
Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice
V sobotu 6. 6. 2026 se náš turistický oddíl vydal do Velkých Hoštic na dětský den v kouzelném designu víl a elfů, kde děti po splnění osmi úkolů získaly pamětní medaile. Všichni jsme si pohádkovou atmosféru moc užili a odvážíme si skvělé zážitky. Velice děkujeme...











