Listopadový první školní den

18.11.20

Žáci prvních a druhých tříd na Základní škole Edvarda Beneše se po měsíci distanční výuky opět vrátili do lavic. Ve škole platí přísná hygienická opatření, nicméně všechny děti se s radostí vrátily do lavic, kde je přivítaly třídní paní učitelky. Byť jsou jak žáci, tak pedagogové v rouškách, na všech je znát úleva a radost ze vzájemné přítomnosti. Pevně věříme a doufáme, že současná situace pouze upevní vzájemnou propojenost mezi školou, rodiči a dětmi. Jsme opět zpátky! Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie – 1. třída.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...