Ohlédnutí za 1. zářím

30.09.20

Zítra je to měsíc, co jsme společně zahájili školní rok 2020/2021. Jak všichni víme, každý týden se situace mění a my se snažíme i v těžkých chvílích zachovat chladnou hlavu. Zavzpomínejte s námi na krásné první září, na úsměvy prvňáčků a radost všech dětí, co se po mnoha měsících vrátily do školy. Chodby jsou opět plné, na stěnách visí obrázky, ve třídách je slyšet smích, a i když v roušce, tak přesto s úsměvem na rtech procházím chodbami naší školy. Září uteklo, bylo jiné, ale i přes všude přítomnou dezinfekci, roušky a připomínání hygieny jsme to stále my.  My, kteří utváříme a budujeme jedinečnost každého z nás. Pevně věřím, že všechny překážky spojené s vážnou epidemiologickou situací společně přečkáme.

Mgr. Simona Horáková

Reportáž televize Polar ke shlédnutí ZDE: https://polar.cz/…/opav…/opavsky-expres-02-09-2020-16-41

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...