Oznámení ředitelky školy

22.09.20

Vážení rodiče,

dne 22.9.2020 vyzval ministr zdravotnictví prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. ředitele škol, aby nařídili na pátek 25.9.2020 ředitelské volno. V návaznosti na pondělní státní svátek se jedná o čtyři dny volna, které mají přispět ke zklidnění vážné epidemiologické situace.

Tímto Vám oznamuji, že v pátek 25.9.2020 nařizuji ředitelské volno. Uzavřena bude jak základní škola, tak školní družina a školní klub. Jsem si plně vědoma, že pro mnohé z vás to znamená komplikace, nicméně věřím, že vzhledem ke stávající situaci přijmete výše uvedené oznámení s pochopením a vědomím, že se snažíme v maximálně možné míře zabezpečit ochranu Vašich dětí.

Mgr. Simona Horáková

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...