Adaptační kurz „V pohodě ve škole i na ledě!“

20.09.20
Tento týden se na naší škole konal adaptační kurz pro žáky čtvrtých a šestých tříd. Cílem bylo zkvalitnění mezilidských vztahů, zlepšení sociálního klimatu, sjednocení norem v novém třídním kolektivu i na zimním stadionu, ale také navázání a zkvalitnění spolupráce třídních učitelů s trenéry ledního hokeje a zákonnými zástupci žáků během školního roku.
Naše škola získala možnost čerpat účelové neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši až 80 000 Kč! Hlavním účelem je upevnění takových sociálních vazeb, které budou následně preventivně působit ve vztazích mezi žáky, pedagogy, trenéry a rodiči. Mnohokrát děkujeme!
Jak se žákům na kurzu líbilo? Mrkněte na fotky! (Více fotografií bude umístěno na webu školy v sekci FOTOGALERIE.)

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...