Velká cena malých zoologů Moravskoslezského kraje

11.09.20

Dnes se v ostravské ZOO uskutečnila soutěž žáků 4. a 5. tříd, kde se konala „Velká cena malých zoologů“.
Jednalo se o „šipkovanou“, zábavnou hru se třemi stanovišti. Žáci měli pomocí indicií odhalit vodního živočicha, zúčastnili se kvízu a poznávali podmořské živočichy, kteří byli tématem dnešního zábavného dopoledne. Cílem družstev bylo doběhnout v co nejkratším čase. Krom soutěží si děti užily překrásné počasí a návštěvu pavilonů!

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...