Přání ředitelky školy, Mgr. Simony Horákové

02.09.20

Slavnostní zahájení nového školního roku proběhlo právě dnes, 1. 9. 2020 v přátelské a laskavé atmosféře prvních tříd.

Bylo opět úžasné spatřit, po měsících odloučení a zamaskovaní v rouškách veselé tváře, které se těší z nových kamarádů, prostředí a nepřeberného možností zážitků. Jak jsem dnes zmínila, jsme to my, kdo tvoří jedinečnost každého z nás. Právě v dnešní den a při této příležitosti jsem pocítila velikou hrdost. Je mi ctí stát v čele základní školy, která se za poslední léta nesmírně posunula a věnuje tak vám, rodičům i žákům tu maximální péči. Právě dnes jsme začali plnit to, co je našim mottem. Začali jsme psát a tvořit jedinečné unikáty, ze kterých budou za pár let úspěšní, nadaní a vzdělaní mladí lidé.

Dovolte mi, abych vám do nového školního roku popřála mnoho zdraví, které je základem spokojeného života nás všech. Spoustu sil a trpělivosti, jelikož nic není ze dne na den a jak sama vím, na ty výborné a skvostné okamžiky se vyplatí počkat. Našim novým prvňáčkům přeji rovněž nekonečnou inspiraci a lásku ve všem, co je činí šťastnými.

Přeji krásný start do nového školního roku!

Mgr. Simona Horáková, ředitelka školy

Podobné příspěvky

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

V sobotu 6. 6. 2026 se náš turistický oddíl vydal do Velkých Hoštic na dětský den v kouzelném designu víl a elfů, kde děti po splnění osmi úkolů získaly pamětní medaile. Všichni jsme si pohádkovou atmosféru moc užili a odvážíme si skvělé zážitky. Velice děkujeme...

Cyklistický kurz 6. ročníku

Cyklistický kurz 6. ročníku

Ve středu 3. června 2026, symbolicky na Světový den jízdy na kole, jsme úspěšně zahájili náš třídenní cyklistický kurz v Penzionu nad stájí v Jakartovicích, kam jsme dorazili na kolech přímo od školy. První dny nám přinesly spoustu slunce a různorodý program, během...