Přání ředitelky školy, Mgr. Simony Horákové

02.09.20

Slavnostní zahájení nového školního roku proběhlo právě dnes, 1. 9. 2020 v přátelské a laskavé atmosféře prvních tříd.

Bylo opět úžasné spatřit, po měsících odloučení a zamaskovaní v rouškách veselé tváře, které se těší z nových kamarádů, prostředí a nepřeberného možností zážitků. Jak jsem dnes zmínila, jsme to my, kdo tvoří jedinečnost každého z nás. Právě v dnešní den a při této příležitosti jsem pocítila velikou hrdost. Je mi ctí stát v čele základní školy, která se za poslední léta nesmírně posunula a věnuje tak vám, rodičům i žákům tu maximální péči. Právě dnes jsme začali plnit to, co je našim mottem. Začali jsme psát a tvořit jedinečné unikáty, ze kterých budou za pár let úspěšní, nadaní a vzdělaní mladí lidé.

Dovolte mi, abych vám do nového školního roku popřála mnoho zdraví, které je základem spokojeného života nás všech. Spoustu sil a trpělivosti, jelikož nic není ze dne na den a jak sama vím, na ty výborné a skvostné okamžiky se vyplatí počkat. Našim novým prvňáčkům přeji rovněž nekonečnou inspiraci a lásku ve všem, co je činí šťastnými.

Přeji krásný start do nového školního roku!

Mgr. Simona Horáková, ředitelka školy

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...