3.B ve Světě techniky

13.08.20

Ve čtvrtek jsme opět celá třída navštívili Ostravu. Jeli jsme do Světa techniky na program Geometrie kolem nás.

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o geometrických tvarech, které vytvářejí lidé, ale také příroda. Tvořili jsme mozaiku, hráli si s magnetickou stavebnicí a skládali tangramy. Za ty jsme byli pochváleni, protože se nám podařilo složit všechny tvary, které si pro nás připravili a navíc jsme jim ukázali, že umíme složit i čtverec. Bylo to super a už se těšíme na příště.

Podobné příspěvky

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

Červnový výlet SK EBEN – Velké Hoštice

V sobotu 6. 6. 2026 se náš turistický oddíl vydal do Velkých Hoštic na dětský den v kouzelném designu víl a elfů, kde děti po splnění osmi úkolů získaly pamětní medaile. Všichni jsme si pohádkovou atmosféru moc užili a odvážíme si skvělé zážitky. Velice děkujeme...

Cyklistický kurz 6. ročníku

Cyklistický kurz 6. ročníku

Ve středu 3. června 2026, symbolicky na Světový den jízdy na kole, jsme úspěšně zahájili náš třídenní cyklistický kurz v Penzionu nad stájí v Jakartovicích, kam jsme dorazili na kolech přímo od školy. První dny nám přinesly spoustu slunce a různorodý program, během...