3.B ve Světě techniky

13.08.20

Ve čtvrtek jsme opět celá třída navštívili Ostravu. Jeli jsme do Světa techniky na program Geometrie kolem nás.

Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o geometrických tvarech, které vytvářejí lidé, ale také příroda. Tvořili jsme mozaiku, hráli si s magnetickou stavebnicí a skládali tangramy. Za ty jsme byli pochváleni, protože se nám podařilo složit všechny tvary, které si pro nás připravili a navíc jsme jim ukázali, že umíme složit i čtverec. Bylo to super a už se těšíme na příště.