Vitamínový den

06.08.20

Čtvrtek 27. 2. se nesl ve znamení zdravého životního stylu.

Firma MK FRUIT ŠUMPERK pro naše žáky již tradičně přichystala nejen ochutnávku čerstvé zeleniny a ovoce, ale také spoustu zajímavostí. Žáci prvního stupně si pochutnali na smoothie a fresh džusu, poté si sami nachystali zdravou svačinku v podobě ovocně-zeleninového špízu.

K jejich překvapení jim zachutnala ne příliš oblíbená červená řepa. Žáci druhého stupně dostali 100% džus a krásně naservírované čerstvé ovoce i zeleninu. Každá třída si na závěr také zasoutěžila o zdravé ceny.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...