Úspěch žáků v OF ve šplhu

06.08.20

Ve středu 12. a ve čtvrtek 13. února se uskutečnilo okresní finále ve šplhu.

Pěkného úspěchu dosáhlo družstvo chlapců 4. a 5. tříd, když obsadili 2. místo. Reprezentovali nás: Dominik Hanzlík, Viktor Legut, Tomáš Václavek ze 4. ročníku a Tadeáš Mužík z 5. A.
V kategorii chlapců 6. a 7. tříd se nám dařilo ještě více, když naši kluci vybojovali zlaté medaile.

Vítězné družstvo tvořili Vincent Glos, který byl druhý také mezi jednotlivci, Lukáš Kuřitka, Dominik Klapetek a Filip Mačák, všichni jsou žáky třídy 7.A.
V soutěži jednotlivců zvítězila Klára Mrázková ze 7.A a Jiří Droběna z 9.A.
Žákům děkujeme za snahu a reprezentaci školy, blahopřejeme k úspěchu. Také chci poděkovat všem žákům, kteří se na tuto soutěž připravovali o velkých přestávkách.

Den profesí a vánoční dílny 2021

V pondělí 6.12.2021 vyrazili žáci 9. ročníku na různé střední školy. V rámci workshopu se ve skupinách seznámili s atmosférou středoškolského prostředí a vyzkoušeli si různé činnosti, které jsou náplní studijních oborů. Během prosince jsme také upevňovali manuální...