1. TŘÍDA

Společné akce tříd

Školní družina / klub

Zahájení školního roku 2021/2022

Všechny fotky naleznete ZDE.

Předávání vysvědčení – 31. 1. 2022

Dnes se konalo slavnostní předávání vysvědčení a diplomů žákům Základní školy Edvarda Beneše v Opavě. Významného okamžiku se chopila společně s třídním učiteli i paní ředitelka, která dětem popřála mnoho studiích úspěchů. Žáci si odnesli rovněž diplomy a pamětní listy na lyžařský výcvik!

VŠECHNY FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE.

Focení prvňáčků 2021/2022

Všechny fotografie naleznete ZDE.

Pasování na čtenáře – 1.B

Dnešní den se stal významným pro naše nejmenší. Žáci 1.B byli pasováni na čtenáře. A kdo je pasoval? Slavnostního aktu se ujala paní ředitelka, která všem dětem popřála, aby je čtení bavilo a aby v knihách našli potěšení i spoustu nových a zajímavých informací. Nežli každý školák obdržel svůj první slabikář, čekalo ho 8 úkolů k odemčení tří klíčů ke čtení.
Každé dítě dostalo knihu jako symbol toho, že už pozná písmenka i slabiky a že je připraveno na kouzelnou dráhu žáka základní školy.
Všem prvňáčkům gratulujeme!
Všechny fotografie naleznete ZDE.